Informace k prodeji šatů, jejich kvalitě a velikostem


Prodej z domu

Pokud Vás nějaké šaty zaujmou, můžete si je přijet vyzkoušet ke mně domů (Havlíčkova ulice 1960, Pardubice).

Na zkoušení mám upravenou místnost, ve které Vám budou k dispozici 2 zrdcadla i dostatek soukromí pro klidné vyzkoušení šatů.

Na zkoušení šatů je nutné se vždy předem objednat!

Pokud můžete, přineste si na zkoušení šatů boty, které budete mít k šatům.

Vrácení šatů

Nákup šatů je u mne podobný jako nákup "od nevěsty". Prodejem šatů se neživím a nepodnikám v této oblasti.

Pokud si šaty necháte zaslat poštou přijímáte riziko, že nebudou-li Vám šaty sedět, zůstanou Vám a budete je muset sama prodat.

Šaty není možné "vrátit".

Z tohoto důvodu Vám doporučuji, pokud je to jen trochu možné, šaty si spíše přijet vyzkoušet.

Velikosti šatů

Na těchto stránkách prodávám šaty nejrůznějších výrobců. Každý z nich má jiné označení velikostí. Abych Vám alespoň trochu usnadnila orientaci v šatech a jejich velikostech, rozdělila jsem je do kategorií XS, S, M, L a XL, tak abych se přiblížila konfekčním velikostem v běžných obchodech. I tak mám pocit, že šaty jsou spíše menší (např. v běžných obchodech nosím oblečení "M", ale zde jsou mi nejpohodlněji šaty velikosti 44, tedy "L").

Doporučuji: přeměřit své míry krejčovským metrem (stačí obvod prsou, pasu a boků) a následně se vždy u konkrétních šatů podívat, zda by Vám jejich míry vyhovovaly.

V každém případě, pokud je to pro Vás alespoň trochu možné, doporučuji osobní vyzkoušení šatů (možné v Pardubicích).

Zaslání šatů poštou

V případě, že se Vám budou nějaké šaty líbit a budete je chtít zaslat poštou, ráda Vám je zašlu. K ceně šatů je nutné připočítat 150 Kč a uhradit je nutné šaty předem bankovním převodem.

Pokud je to pro Vás ale jen trochu možné, doporučuji osobní vyzkoušení šatů. Lépe posoudíte jejich kvalitu a uvidíte, zda Vám sedí velikost a střih.

V případě zaslání poštou není možné šaty vrátit!


Kvalita a ceny šatů

Na stránkách najdete šaty v cenách od 700 Kč do 4 000 Kč. Důvodem pro toto velké cenové rozpětí je velký rozdíl v kvalitě šatů.

Při stanovení ceny jsem u každých šatů vždy zohledňovala:

  1. kvalitu jejich zpracování (kvalitu ušití),
  2. kvalitu použitého materiálu,
  3. míru opotřebení (v nabídce najdete šaty "nové", které mají ještě cedulky, ale i šaty, které již dříve například byly půjčovány svatebním salónem)

Co jsem naopak nezohledňovala je "aktuálnost" šatů - tedy zda jsou v souladu se současnými trendy.

Pokud šaty mají nějaký nedostatek, je na stránkách nafocen a je to v popisu u šatů uvedeno.

Další informace

Šaty, které prodávám na těchto webových stránkách, jsou výsledkem mého trochu bláznivého nápadu/pokusu o úpravu svatebních šatů, které by jinak byly vyřazeny (z důvodu umazání/flíčku od rtěnky, zatržení látky apod.). Šaty jsem opravila, vyčistila atp.

Prodávám pouze 30 šatů, které najdete zde v on-line nabídce, nebo u mne k vyzkoušení. Šaty nedoplňuji, ani Vám nedokážu sehnat jiné na požádání. Nejsem "svatebním salónem" :-)