Šaty 25

Velikost a popis

Šaty jsou vhodné na věneček, maturitní ples, nebo letní svatbu a další příležitosti, kde jsou doporučené dlouhé bílé večerní šaty.

Šaty působí velmi jemným a romantickým dojmem. (I když jsou romantické, nejsou "přeplácané"). Jsou zcela bez vad - žádná zatržení, ani flíčky, všechny korálky. Šaty jsou nové z výprodeje, ale byla u nich upravena délka. Součástí šatů nejsou ramínka (vzadu jsou šaty na šněrování, bylo by možné je doplnit šňůrkami místo ramínek).

Šaty mají od pasu nahoru šněrování, které dovolí jejich přizpůsobení v oblasti hrudi. Nejlépe budou vypadat na velikosti 38.

Hruď: 88 a více

Pas: 70

Boky: 94

Materiál: jemný krep-šifon podložený pevným saténem podložený podšívkovinou, na krep-šifonu jsou našity květinové krajkové aplikace s kamínky

Barva: lomená bílá/jemně smetanová, květinové aplikace v tónu s jemně růžovými květy a jemně zelenými listy, doplněny o drobné průhledné kamínky

Délka: odpovídá postavě 170 a 5 cm podpatku.

Cena

1 550 Kč

Možnost vyzkoušení šatů v Pardubicích

Zaslání šatů poštou

V případě, že se Vám budou nějaké šaty líbit a budete je chtít zaslat poštou, ráda Vám je zašlu. K ceně šatů je nutné připočítat 150 Kč a šaty je nutné předem uhradit bankovním převodem.

Pokud je to pro Vás ale jen trochu možné, doporučuji osobní vyzkoušení šatů. Lépe posoudíte jejich kvalitu a uvidíte, zda Vám sedí velikost a střih.

V případě zaslání poštou není možné šaty vrátit!