Šaty 28

Velikost a popis

Šaty jsou vhodné na svatbu, věneček, maturitní ples, letní svatbu a další příležitosti, kde jsou doporučené dlouhé bílé večerní šaty.

Jsou bez zatržení, bez flíčků, mají všechny korálky/knoflíčky. Šaty jsou pořízeny z výprodeje. Byla u nich upravena délka. Šaty jsou pošity korálky, z nichž některé jsou černé (což nebyl původně úmysl). Blíže je vše vidět na fotografiích. Celkové vyznění šatů bylo původně střídmé, elegantní a čisté, k němu ale černé korálky dodaly určitý rebelský prvek.

Šaty jsou na zip a velikostí odpovídají cca 38 až 40.

Hruď: 90

Pas: 72

Boky: volné

Materiál: taft pošitý korálky, podložený 2 podšívkami. Šaty jsou šité tak, aby je bylo možné nosit bez spodnice. Dodatečnou spodnici je možné k šatům přidat. Na fotografiích bez přidané spodnice.

Barva: jemná smetanová, korálky průhledná, bílá a černá

Délka: Fotografie odpovídá postavě 170 a 5 cm podpatku (jak je vidět z fotografií, lze vzít i vyšší podpatek).

Cena

1 400 Kč

Možnost vyzkoušení šatů v Pardubicích

Zaslání šatů poštou

V případě, že se Vám budou nějaké šaty líbit a budete je chtít zaslat poštou, ráda Vám je zašlu. K ceně šatů je nutné připočítat 150 Kč a šaty je nutné předem uhradit bankovním převodem.

Pokud je to pro Vás ale jen trochu možné, doporučuji osobní vyzkoušení šatů. Lépe posoudíte jejich kvalitu a uvidíte, zda Vám sedí velikost a střih.

V případě zaslání poštou není možné šaty vrátit!